Gdzie szybko pożyczyć pieniądze?

Powiedzmy sobie szczerze, każdemu z nas niejednokrotnie przytrafiła się lub może przytrafić się sytuacja nagłej potrzeby dodatkowej gotówki. Niestety kredyty w banku nie zapewniają tak szybkich procedur, jak ma to miejsce w przypadku pożyczek pozabankowych w tzw. firmach pożyczkowych. Sprawdźmy, jak sytuacja wygląda w nich na obecną chwilę.

Co to w ogóle firma pożyczkowa?

Firma pożyczkowa to firma działająca na podstawie Umowy o Kredycie Konsumenckim. Nie może naliczać większych odsetek niż czterokrotność stopy lombardowej NBP. Dla klientów oznacza to fakt, że zapewnia jasne warunki umów, a szybka pożyczka oferowana przez taką firmę jest oczywiście, jak najbardziej opłacalną pożyczką. Co więcej, w przypadku, gdy bank odmówił kredytu.

Jeśli pożyczać w firmie, to tylko w sprawdzonej

Będąc potencjalnymi klientami danej firmy pożyczkowej, mamy takie samo prawo, do jej prześwietlenia, jak ona nas. Gdzie i jak to zrobić? Możemy skontaktować się ze Związkiem Firm Pożyczkowych, sprawdzić, czy przypadkiem nie widnieje ona na liście ostrzeżeń publicznych KNF, czyli Komisji Nadzoru Finansowego, jak również skontaktować się z nią telefonicznie i zadać wszelkie nurtujące nas pytania. Pewny, bezpieczny i szybki kredyt gwarantuje Aasa Polska – firma najczęściej wybierana przez klientów w ostatnim czasie. Firma funkcjonuje na naszym rynku od 2012 roku, a dowodem na jej wiarygodność jest satysfakcja ponad 200 000 klientów.

2 Komentarze Dodane przez

  1. Dominika napisał(a):

    Właśnie szukam czegoś pewnego, ale koniecznie w ratach.

  2. Anna napisał(a):

    Sprawdzę na pewno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *