Jakie warunki szybkich pożyczek przez internet?

Wymogi w firmach pożyczkowych są oczywiście o wiele mniej restrykcyjne. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób obecnie decyduje się na takie rozwiązanie. Najczęściej wtedy, gdy w banku odmówiono udzielenia kredytu. Czy jest to droższy wybór? Należy liczyć się z większym kosztami. Niemniej jednak są one rozliczane w lekkich comiesięcznych ratach, dlatego zdecydowanie mniej odczuwalne. Sprawdź, czego wymagają firmy pożyczkowe od swoich klientów.

Jakie warunki pożyczki online?

Przedstawmy warunki pożyczki online na konkretnym przykładzie firmy pożyczkowej Aasa Polska S.A., czyli firmy, która udzieliła wsparcia finansowego aż 200 000 osób, z których każda miała problem z wzięciem kredytu w banku. Tak więc w przypadku tej firmy warunkami są:

 • wiek 20-80 lat
 • stały udokumentowany dochód w Polsce
 • polski adres zamieszkania
 • aktywny rachunek bankowy
 • niefigurowanie w rejestrze dłużników BIG

Koszty pożyczek w firmach pożyczkowych?

Nietrudno domyślić się, że są one wyższe niż pożyczek w banku. Niemniej jednak jeśli chodzi o wysoką przyznawalność dla wielu klientów fakt ten nie stanowi najmniejszego problemu. W skład kosztów pożyczek przez internet wchodzą: opłata przygotowawcza, opłata administracyjna, czyli miesięczna oraz roczna stopa oprocentowania. Opłata przygotowawcza, choć jest opłatą jednorazową dzielona jest na liczbę rat i pobierana cząstkowo w terminie każdej comiesięcznej spłaty. Dla klientów ten fakt jest oczywiście najbardziej dogodny.

2 Komentarze Dodane przez

 1. Andrzej napisał(a):

  Nie znałem firmy, a widzę, że całkiem okej.

 2. Zofia napisał(a):

  Odsetki to mnie interesuje. Ale nie ukrywam, że zerknę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *